Osvědčené ruleta systémy

Jak víte, ruleta je hrou, která baví mnoho lidí po celém světě a není se čemu divit. Tato hra je sice hazardní, ale přitom si zachovává svou vlídnou tvář, protože riziko není tak veliké. V podstatě máte skoro stejnou šanci na výhru, jako ji má provozovatel kasina nebo herny. Osvědčené ruleta systémy vám pak mohou zvýšit možnost výhry. Chcete, aby byly vaše šance co největší? Čtěte dále, představíme si jeden ze systémů, který je velice jednoduchý a oblíbený a spousta lidí už díky němu vydělala nemalé peníze.

Sázka na jednu jedinou barvu

V ruletě se vyskytují dvě hlavní herní barvy, je to černá a červená. Záleží, kterou máte raději a kterou považujete za šťastnou, tu si pak vyberte a sázejte jen na ni. Pokud možno ne na některou ze skupin čísel, ani na číslo jednotlivé. Dejme tomu, že máte ve svém osobním banku 100 euro, což je již částka, se kterou se dá pracovat.

Stupňování sázek

Po té, co vsadíte na danou barvu, šance jsou téměř fifty fifty. Pokud vám ovšem nepadne právě ta vaše barva, nezoufejte a setrvejte u ní, jen zvyšte částku na dvojnásobek. Pokud jste tedy začali sázkou dejme tomu 5 euro, nyní vsadíte eur 10. Pokud ani potřetí nevyhrajete, nic se zatím neděje, ovšem již musíte vsadit dvojnásobek částky 10 euro. Bude to již 20 euro. Takto to pokračuje, dále je 40, 80…no a pak už bohužel bude po možném vkladu. Z toho vyplývá, že čím více máte peněz na sázení, tím je vyšší vaše šance právě při tomto ruleta systému.

Kolik takto vyhrajete

Výhry dosáhnete tímto způsobem zaručeně, vždy se přece musí obrátit štěstí na vaši stranu. A kolik lze vyhrát? Ruleta systémy vám umožní získat i veliké částky, záleží většinou jen na vašem osobním rozpočtu a kolik jste ochotni vsadit. Herny a online kasina vás v tomto většinou nijak neomezují. Klidně se z vás může stát milionář, především pokud sázíte v poněkud tvrdší měně, tedy dolaru nebo euru.