Tipy jak na ruletu

Víte jak to udělat, abyste vyhráli v ruletě? Ono to opravdu není tak náročné, fígl spočívá v tom, že spousta lidí zkouší tyto taktiky v online kasinech, která jsou řízená počítači, případně přizpůsobeny tak, aby jednoznačně znevýhodňovaly sázejícího. To kamenné kasino, to je něco jiného. Tam můžete rovněž svou strategii otestovat a vyzkoušet některé tipy jak na ruletu, ovšem s tím rozdílem, že rizika jsou minimální. Zde už si provozovatel těžko dovolí nějakou kontrolu vašich vsazených financí. Jediné, co vám zde hrozí, je, že budete z kasina vyhozeni.

Ale co když se účastníte hry na dálku? Ano, dnes je možné hrát již také online, ovšem v živém kasinu. Jak tedy na to? Jak získat velmi vysoké výhry a při tom příliš neriskovat?

Sázka na jednu barvu

Jedinou fungující strategií je taková, která vám přinese velké výhry a bude je přinášet pravidelně. Osvědčí se. Velmi oblíbené je sázení stále na jednu barvu. Popišme si případ, kdy máme na kontě řekněme 100 dolarů.

Začínáme na základní sázce 5 dolarů, když vyhrajeme, zůstáváme stále na této výši sázky, přičemž nezapomínejte sázet stále na stejnou barvu. Záleží jen na vás, jaká je pro vás oblíbenější, jestli černá nebo červená.

Je spousta tipů jak na ruletu, ne všechny však jsou tak zaručeně ověřené, jako tato. Ale raději využijte moderní možnost, živá online kasina, kde vás budou hrou provázet krásné a skutečné krupiérky.

A co když se nedaří vyhrát

Horší to je samozřejmě v tom případě, že se tolik nedaří. Pokud vám nepřijde vaše barva, neváhejte na ni vsadit znovu, avšak tentokráte dvojnásobnou sumu. Pokud to znovu nevyjde, znovu vsaďte dvojnásobek, tedy nejprve 5, pak 10, pak 20 a takto by řada čísel pokračovala. Jak vidíte, vsazovaná částka se v tomto případě neustále exponenciálně zvyšuje, což je asi to největší riziko této strategie a tipů jak na ruletu. Ale bylo by vlastně divné, kdyby v tom nebyl nějaký ten menší háček a vše šlo jako po másle, až příliš jednoduše.