Strategie rulety pro větší úspěch

Jelikož je ruleta velmi populární hazardní hrou, není divu, že lidé neustále vymýšlejí zaručené postupy a strategie rulety pro větší šance na výhru. Ruleta se hraje v online i kamenných kasinech. V kamenných by vás při odhalení toho, že používáte strategii sázek na červenou a černou vyprovodili ven. Ovšem v některých internetových si to dovolit můžete. Kasina vybírejte pečlivě, ať jde pouze o prověřené a spolehlivé podniky. Vaše peníze tak budou v bezpečí a máte jistotu, že svou výhru uvidíte.

Červená a černá

Strategie rulety jsou snadno pochopitelné. Tato hra nemá složitá pravidla, zvládne ji hrát snad každý. Nemusíte se nic učit ani se zdokonalovat, jako třeba u black- jacku nebo pokeru. Hodně lákavé je to, že výsledek znáte ihned, dozvíte se téměř okamžitě, zda byl váš tip úspěšný. Ano, v ruletě jde o tipování, štěstí a pravděpodobnost. Vždy máte padesátiprocentní šanci, že padne červená, stejně jako padesátiprocentní šanci, že padne barva černá. Princip sázek na červenou nebo černou spočívá v neustálých sázkách na jednu barvu, a ve zdvojnásobování sázek. Jednou prostě vaše zvolená barva padne, a to dříve či později. Klíčové je, abyste měli dostatečný vklad a o peníze tak nepřišli. Poté zase barvu vyměníte. Někdy se vyskytne velmi dlouhý cyklus jedné barvy, ale je to zřídka.

Zkuste live ruletu pro větší adrenalin

Dnes už se ale objevují i jiné strategie rulety. Při live ruletě na internetu, což je žhavá novinka, velmi oblíbená, zažijete atmosféru jako v reálném kasinu, ale z pohodlí domova. Sázky na červenou a černou zde neuplatníte. Můžete ale zkusit strategie neustálých sázek pouze na jednu jedinou barvu, a to stále dokola, ani po úspěšné hře ji nevyměníte. Samozřejmě občas je dobré prohrát, abyste nevzbudili podezření. Vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru hazardu naživo.