Jak přelstít ruletu

Ruletu lze přelstít. Víte jak na to? Není to vůbec nic složitého, stačí jen znát tu správnou taktiku. První možností, jak hrát, jsou kamenné herny, pak jsou zde samozřejmě také různé online herny a kasina, která tuto zábavnou a velice triviální hru nabízí. Ovšem ona trivialita nabízí spoustu adrenalinu, který může být spojený také s vysokou výhrou. Rady jak přelstít ruletu existují, ale aby návod správně fungoval, doporučuje se využít novou podobu hry, tedy živou ruletu online.

Živá ruleta

V čem spočívá živá ruleta? Hrajete online, ale přitom živě, nic není generováno a řízeno počítači. Při hraní vidíte živé a skutečné krupiérky, od kterých nelze očekávat, že vám budou ve vaší strategii jakkoliv bráni. Při živé ruletě se již různé tipy jak přelstít ruletu vyplatí. Popišme si tedy jak vlastně na to.

Sázení na jedinou barvu

Základem vítězné strategie je sázet stále na jedinou barvu. Když totiž tuto taktiku změníte, zvyšuje se šance na prohru. Pokud budete sázet stále na jednu barvu, bude následná strategie hry maximálně efektivní. Předpokládejme tedy, že máme na kontě 50 dolarů.

Postupné násobení sázek

Nejprve vsaďte dejme tomu 5 dolarů. Pokud vyhrajete, je to jednoduché, vsaďte znovu na stejnou barvu a znovu vložte stejnou částku. V případě, že se vám nepodaří vyhrát, sázku zdvojnásobte, to znamená, že vsadíte 10 dolarů. Pokud ani tentokráte nezvítězíte, vsaďte znovu dvojnásobek, tentokrát již 20 dolarů. Takto vám zůstávají stále otevřená vrátka pro výhru, která ale bude činit stále 5 dolarů. Nicméně neprohrajete. Už víte, jak přelstít ruletu?

Na co dát pozor

Tak především si dejte pozor na některé tipy na ruletu, které příliš nefungují, ale také při samotném sázení buďte opatrní. Největší riziko spočívá v opakovaném zvyšování sázek, proto není ideální mít jako základní vklad příliš malou částku. Čím je větší, tím jsou vaše šance na zajímavé výhry vyšší.